ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
کل اخبار این بخش 4,617 | نمایش صفحه 1 از 231

اخبار کنفرانسها و ژورنالها

اولین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم مهندسی و علوم کاربردی روز یکشنبه 24 اسفند 1399 توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس در شهر آمستردام - هلند برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 19 بهمن با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند.

سومین همایش بین المللی روانشناسی، علوم تربیتی و مطالعات اجتماعی روز یکشنبه، 24 اسفند، 1399 توسط دبیرخانه دائمی همایش در شهر همدان برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود در این دوره همایش حداکثر تا 10 اسفند با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند.

هشتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی روز سه شنبه 28 بهمن لغایت چهارشنبه 29 بهمن 1399 توسط انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی ایران برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 20 بهمن با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

چهارمین کنفرانس حکمرانی و سیاست‌گذاری عمومی با شعار «تا ۱۴۰۴» روز شنبه 4 بهمن لغایت پنجشنبه 16 بهمن 1399 توسط پژوهشکده سیاست‌گذاری علم، فناوری و صنعت دانشگاه صنعتی شریف به صورت آنلاین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 30 دی با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

هفتمین همایش علمی پژوهشی توسعه و ترویج علوم معماری و شهرسازی ایران روز چهارشنبه 24 دی 1399 توسط موسسه آموزش عالی بینالود, موسسه اموزش عالی بینالود مشهد و با همکاری مرکز مطالعات و تحقیقات علوم و فنون بنیادین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود تا 17 دی فرصت دارند با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند.

همایش ملی آموزش کودکان استثنایی روز سه شنبه، 12 اسفند، 1399 توسط دانشگاه فرهنگیان در شهر قزوین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 22 بهمن با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند.

سومین همایش بین المللی وهفتمین همایش ملی معماری،مرمت شهرسازی ومحیط زیست پایدار روز شنبه 23 اسفند 1399 توسط انجمن علمی پژوهشی دانش پژوهان بوعلی سینا, مرکزهمایش ها و کنفرانس های فرازاندیشان بوعلی سینا در شهر همدان برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 18 اسفند با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند

دومین کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای نوین در مهندسی صنایع و مدیریت و حسابداری روز پنجشنبه 14 اسفند لغایت جمعه15 اسفند 1399 توسط دانشگاه دامغان, انجمن ایرانی تحقیق در عملیات و با همکاری مرکز علمی تقدیس در شهر دامغان برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات حداکثر تا 22 بهمن با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

سومین همایش بین المللی زیست شناسی و علوم زمین روز چهارشنبه، 20 اسفند، 1399 توسط دبیرخانه دائمی همایش در شهر همدان برگزار می شود

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره همایش حداکثر تا 6 اسفند با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند.

بیست و یکمین کنگره ملی و نهمین کنگره بین‌المللی زیست‌شناسی ایران روز سه شنبه 28 بهمن لغایت جمعه 1 اسفند 1399  توسط دانشگاه سمنان و با همکاری انجمن زیست شناسی ایران به صورت آنلاین برگزار می شود.

از پژوهشگران علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنگره حداکثر تا 15 دی با توجه به محورهای اصلی کنگره اقدام نمایند.

علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص شرایط مقالات و نحوه حضور به پایگاه اطلاع رسانی کنگره مراجعه نمایند.

 

هفتمین کنگره سالانه بین المللی عمران ، معماری و توسعه شهری ، در تاریخ  ۱۸ تا ۲۰ اسفند  ۱۳۹۹ توسط دبیرخانه دائمی کنگره با همکاری دانشگاه شیراز، دانشگاه هنر اسلامی، دانشگاه مراغه و سایر دانشگاه های برجسته کشور در شهر تهران برگزار می شود.

علاقه مندان به این حوزه می توانند جهت ارسال مقالات حداکثر تا 16 بهمن با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند.

کنفرانس ملی اکوتوریسم و مدیریت مخاطرات محیطی در بهمن 1399 توسط موسسه آموزش عالی بینالود درجزیره کیش برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 30 دی با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

سومین کنفرانس مهندسی صنایع ،اقتصاد و مدیریت روز شنبه 2 اسفند 1399 توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس در شهر والنسیا-اسپانیا برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند به حوزه مهندسی صنایع و مدیریت دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 1 بهمن با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

همایش ملی چالش ها و راهکارهای توسعه بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، روز پنجشنبه 14 اسفند1399 توسط دانشگاه شهید چمران اهواز و با همکاری اداره کل اوقاف و امورخیریه خوزستان در شهر اهواز برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 30 بهمن با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند.

همایش استانی داستان های فارسی پس از انقلاب اسلامی روز یکشنبه، 5 بهمن 1399 توسط دانشگاه فرهنگیان در شهر قزوین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 25 دی با توجه به محورهای همایش اقدام نمایند

 

چهارمین کنفرانس ملی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و کاربردهای هوش مصنوعی در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ توسط دانشگاه شهید چمران اهواز و تحت حمایت سیویلیکادر شهر اهواز برگزار می شود

از پژوهشگران علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارائه مقالات کامل حداکثر تا ۱۸ دی با توجه به محورهای برگزاری کنفرانس اقدام نمایند.

چهارمین همایش ملی کاربرد مدلهای پیشرفته تحلیل فضایی (سنجش از دور و GIS) در آمایش سرزمین ، روز چهارشنبه 13 لغایت پنجشنبه 14 اسفند 1399 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 30 دی با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند.

پنجمین همایش بین المللی مدیریت، حسابداری، اقتصاد و علوم اجتماعی روز شنبه، 16 اسفند، 1399 توسط دبیرخانه دائمی همایش در شهر همدان برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت  ارسال مقالات خود حداکثر تا 2 اسفند با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند.

هفتمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت،اقتصاد،حسابداری و بانکداری در تاریخ 2 اسفند 1399 توسط آکادمی بین المللی علوم و مطالعات گرجستان و در شهر تفلیس- کشور گرجستان برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا 15 دی اقدام نمایند.

اولین کنفرانس ملی مدیریت، بازاریابی و فروش روز پنجشنبه، 30 بهمن، 1399 توسط انجمن بازاریابی ایران و موسسه پژوهشی مدیریت مدبر و در جزیره کیش برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات حداکثر تا 20 دی با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | انتها
پشتیبانی